partijbestuur@n-va.be, Bart.DeWever@n-va.be, Sander.Loones@n-va.be, Lies.Jans@n-va.be, Louis.Ide@n-va.be, Peter.DeRoover@n-va.be, Matthias.Diependaele@n-va.be, Piet.DeBruyn@n-va.be, Andries.Gryffroy@n-va.be,
Jos.Lantmeeters@n-va.be, Lieve.Maes@n-va.be, Grete.Remen@n-va.be, Wilfried.Vandaele@n-va.be, Kris.VanDijck@n-va.be, Hendrik.Vuye@n-va.be, Peter.Dedecker@n-va.be, Yoleen.VanCamp@n-va.be,
Kristien.VanVaerenbergh@n-va.be, Brecht.Vermeulen@n-va.be, Veerle.Wouters@n-va.be, Annick.DeRidder@n-va.be, Johan.VandenDriessche@n-va.be, Mark.Demesmaeker@n-va.be, Tomas.Roggeman@n-va.be, Andy.Pieters@n-va.be, Veerle.Geerinckx@n-va.be, Veerle.Baeyens@n-va.be, Huub.Broers@n-va.be, Magda.Debrouwer@n-va.be, Luc.Deconinck@n-va.be, Jan.DeHaes@n-va.be, Kathleen.Depoorter@n-va.be, Danka.DeWert@n-va.be, Frieda.Gijbels@n-va.be, Koen.Kennis@n-va.be,
Luba.Minarikova.@n-va.be, Eric.Scheire@n-va.be, Matthias.Storme@n-va.be, Paul.VandenBosch@n-va.be, Linda.VandenEede@n-va.be, Roeland.Vavedin@n-va.be, Geert.Bourgeois@n-va.be, Liesbeth.Homans@n-va.be,
Philippe.Muyters@n-va.be, Ben.Weyts@n-va.be, Jan.Peumans@n-va.be, Jan.Jambon@n-va.be, Steven.Vandeput@n-va.be, Johan.VanOvertveldt@n-va.be, Elke.Sleurs@n-va.be, Theo.Francken@n-va.be, Siegfried.Bracke@n-va.be, Piet.DeZaeger@n-va.be, Joachim.Pohlmann@n-va.be

De N-VA - dus, alle leden van het partijbestuur - heeft mij schade toegebracht met de vernietiging van al mijn 600+ websites ter waarde van 2.000€ per stuk.
Welke advocaat is tegen de N-VA en wil niet alleen publiciteit maar ook, met een ereloon dmv de opbrengst, de N-VA-MAFFIA een klap toebrengen ?

Op Wikipedia hebben we onder rubriek politieke loopbaan van Inge Faes tot 3x toe geprobeerd aan te geven dat Inge Faes geen enkele van de aangeduide functies voor N-VA meer bekleed.
Maar toch kan deze advocate het bij Wikipedia gedaan krijgen dat botte censuur en bedrog wordt toegepast. Zopas werd uiteindelijk aangestipt dat zij sinds 2014 onafhankelijk gemeenteraadslid is,
waarom dan wel, gezien ze nog steeds aangeduid staat als lid van het bestuur en de raad van N-VA, en als voorzitster van N-VA Puurs, wat allemaal ook onjuist is.



La page d'une sénatrice N-VA liée à des sites négationnistes - backup
N-VA-senator Inge Faes distantieert zich van 'negationistische' website - backup

Schreeuwerige slogans als "Stop the Belgian Criminal Repression" en "dood aan het intellectueel terrorisme"

N-VA-LASTER - nog steeds wachten op klacht en proces!
"Volgens de N-VA gaat het om “pure laster”.
De partij heeft ook, maar evenwel zonder sukses tot op heden, aan Sud Presse gevraagd
zelfs (!) het artikel over de site te verwijderen van de website van Sud Presse."

----->>>>>